Vēsture un atpazīstamība

ISOSTAR, sporta uztura pamatlicējs: savu darbību uzsācis 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Dzēriens tika radīts, lai sportistiem nodrošinātu nepieciešamās uztura vērtības. Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.

Lai spētu piedāvāt nemainīgi kvalitāti un inovācijas, ISOSTAR sadarbojas ar vadošajiem uztura speciālistiem, zinātniekiem, treneriem un sportistiem. Sadarbības rezultātā tiek uzlaboti esošie un izstrādāti jauni produkti, kas nodrošina sportistu vajadzības pēc kvalitatīva sporta uztura. ISOSTAR regulāri komunicē ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem (skriešana, MTB, peldēšana, atlētika) tādējādi noskaidrojot specifiskās produktu vajadzības atbilstoši sporta veidam.

Vērtības

Pieredze

Balstoties uz vairāk nekā 40 gadu pieredzi sporta uztura ražošanas jomā, ISOSTAR turpina cītīgi strādāt un attīstīties. Ņemot vērā produkta pieprasījumu, kvalitāti un atpazīstamību, ISOSTAR tiek uzskatīts par sporta uztura līderi. Lielais pieprasījums pēc produktiem ir veicinājis plašu produkta atpazīstamību visā pasaulē valstīs.

Zināšanas

ISOSTAR nepārtraukti uzlabo savu produktu sastāvu, balstoties uz inovācijām, jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un sportistu vajadzībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt sportistus ar plaša klāsta produktiem, kas nepieciešami pirms, pēc un slodzes laikā. ISOSTAR ir radījuši dažādus produktus ( dzērienu, želejas batoniņi u.c), kas sportistam nodrošina optimālu šķidruma daudzumu, spēku, izturību, atjaunošanos.

Prasības

Tāpat kā sportiskie izaicinājumi parasa ikdienas treniņus un sevis izaicināšanu arī ISOSTAR izaicinājums ir radīt produktus, kas ir draudzīgi videi un veselīgam, sportiskam dzīvesveidam. ISOSTAR vēlas ne tikai radīt pašu labāko sporta uzturu, bet arī sniegt zināšanas un padomus par veselīgu, aktīvu dzīvesveidu un labāko rezultātu sasniegšanu.

Kvalitāte

Ar savu “Kvalitātes garantijas” zīmi, ISOSTAR apliecina, ka uzņēmuma darbība ir balstīta  uz vispārēju sociālo un vides atbildību. Šī apņemšanās ir iesaistīta visos līmeņos. Logotips, kas redzams uz katra iepakojuma apliecina mūsu produkcijas tīrību, kvalitāti un drošību. Mūsu produkti:

  • tiek izmantotas tikai dabīgās krāsvielas
  • tiek izmantotas tikai tikai tādas izejvielas, kas atļautas pārtikas ražošanā
  • tiek izmantotas izejvielas kas nav WADA (Pasaules Antidopinga Aģentūra) aizliegto vielu sarakstā
  • tiek iepakoti materiālā, kas ir atbilstoši ekoloģiska iepakojuma prasībam
  • tiek ražoti rūpnīcās, kas spēj garantēt izejvielu kvalitāti un tīrību
  • tiek regulāri pārbaudīti un testēti neatkarīgās un uzticamās laboratorijās
  • saražotās produkcijas paraugi tiek glabāti vienu gadu pēc produkta derīguma beigām